top of page

Blazer ve Hailey Bieber !Yeniden hayat buluyor;)


Taytlarla blazer ceketleri kombinlemek uzun bir süredir moda dünyasında popülerliğini koruyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Hailey Bieber, Los Angeles sokaklarında Wardrobe NYC’den balerin taytıyla eşleştirdiği oversize vatkalı blazer ceketiyle görüldü. Aksesuar olarak da ince kısa topuklu bir ayakkabı tercih ederek kombinini Saint Laurent tote çantayla tamamladı. Bob kesim düz saçları ve altın küpeleriyle 80’lerden fırlamış bir iş kadını gibi görünse de balerin taytıyla stiline daha modern bir görünüş kattı.

Özellikle de 2018’de çok popüler olan bisiklet şortlarla blazer ceket kombininin farklı bir yorumu olsa da Hailey Bieber akımın öncüleri Kim Kardashian ve Bella Hadid'e saygı duruşunda bulunuyor. Öte yandan Sofia Richie Grainge’ın tetiklediği old money ve sessiz lüks akımlarında olduğu gibi Bieber’ın kombini sade, zarif ve zamansızlığı çağrıştırıyor.


Balerin taytların da balletcore akımıyla gündeme geldiğini göz önünde bulunduracak olursak sıradan taytların aksine çok daha sofistike bir yorum diyebiliriz. Bieber’ın kombinine en zarif dokunuş da Toteme’in sivri burunlu kısa topuklularıyla oluyor. Yine son zamanların popüler ayakkabı trendlerinden olan kısa topuklular kombine daha modern bir hava katıyor.
17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page